Gorenje WA 6065

Gorenje WA 6065

13.990,00 ден.   Спореди

Gorenje WA 6065, Машина за перење алишта, Бела боја, 6.2кг, 600, Електронски Прогатматор, 15 програми, Пумпа STOP, Економично перење, Регулирање на температурата, Одредување на бројот на вртежи на цен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje WA 6065, Машина за перење алишта, Бела боја, 6.2кг, 600, Електронски Прогатматор, 15 програми, Пумпа STOP, Економично перење, Регулирање на температурата, Одредување на бројот на вртежи на центрифугата, Туш систем, Енергетска класа: A, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи