GORENJE WA 50060
GORENJE WA 50060
GORENJE WA 50060
GORENJE WA 50060
GORENJE WA 50060

GORENJE WA 50060

15.990,00 ден.   Спореди


Машина за перење
Полнење: фронтално
Вртежи: 600 врт./min
Капацитет: 5kg
Енергетска класа А
Боја: Бела
Димензии: 60x85x60cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Машина за перење
Полнење: фронтално
Вртежи: 600 врт./min
Капацитет: 5kg
Енергетска класа А
Боја: Бела
Димензии: 60x85x60cm

Енергетска класа A
Ефект на сушење E
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

best place to buy cialis online forum


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

buy propecia 5mg


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

viagra eye[/url]


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

dapoxetine


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Скрытая камера, женская раздевалка


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

programator za masina 50060 mi treba i kolku e cenata za ovoj program


         

Објавено


пред 8 години

од Ненајавен корисник

Ja koristev masinata 1 godina. puknal barabanot, voda istekla na klemata od motorot i napravi spoj. Dojde Serviserot za gorenje od Ohrid, vo garanten rok, mesto da reklamira puknat baraban, gi prespoi zicite od motorot i kao gotovo. posle toa istiot problem, ama nadvor od garanten rok i ja frliv, si kupiv nova od drug proizvoditel. Zaklucok: Gorenje mozda se ok, ama serviserot za gorenje od ohrid da si go pratat na prekvalifikacija.


         

Објавено


пред 9 години

од Ненајавен корисник

W72X2 со 7 кг 600 врт./мин.15.090,00 ден во горење продавницата оваа е постар модел и поскапа што е тука најефтино тоа што некој одлучил да се рекламира на вашата страна навистина треба да се активира тел. за заптита на потрошувачи Ако нешто рекламирате и ако вашиот сајт се вика Најефтино тогаш заработете си го чесно лебот и проверете ги информациите пред да ги пуштате на вашата страна поздрав ваш бивш потрошувач!


         

Објавено


пред 11 години

од Ненајавен корисник
Сродни производи


Најпопуларни производи