Gorenje W 749

Gorenje W 749

17.990,00 ден.   Спореди

Gorenje W 749, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 7кг, 1400 вртежи, Електронски програматор, 15 програми, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Економично пер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje W 749, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 7кг, 1400 вртежи, Електронски програматор, 15 програми, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Економично перење, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, врата 33 см, Енергетска класа: A++, програма за самочистење, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи