GORENJE W-72Y2

17.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ 7КГ 800 ВРТЕЖИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 60 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ 7КГ 800 ВРТЕЖИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи