GORENJE W 72X2

GORENJE W 72X2

15.090,00 ден.   Спореди

Сервисна дијагностика Заклучување заштита од деца Регулирање на температурата Регулирање на бројот на вртежите Персонализирани подесувања на сите програми Програм за самочистење 18 програми Програми :...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 15.090,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сервисна дијагностика Заклучување заштита од деца Регулирање на температурата Регулирање на бројот на вртежите Персонализирани подесувања на сите програми Програм за самочистење 18 програми Програми :Рачно перење, Микс, Памук, Краток програм, Синтетика,Предперење,Плакнење,Омекнување,Црпење на вода,Цедење,Економичен програм 30° Функции : SENSO care Еко систем за заштеда на детергент Број на вртежи на центрифугата: 600 rpm Зголемено ниво на вода Интервална Дополнително плавење Предперење Пумпа СТОП Регулација натемпературата со помош на копче Туш систем Функција заштеда на енергија Особини :Иновативен облик на барабанот Spadrum Дизајн:Бела Интегриран Fuzzy Wizzard Колекторски мотор Автоматско регулирање на количеството на вода Carbotech када Волумен на барабанот: 54 l Врата:34 cm Агол на отварање на вратата:180 ° Систем за контрола на стабилноста (SCS) Приклучок на ладна вода Автоматско регулирање на количеството на вода 3 прегради во просторот за дозирање детергент Заштита од прелевање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи