GORENJE W 7223

GORENJE W 7223

19.790,00 ден.   Спореди

Сервисна дијагностика Заклучување заштита од деца Регулирање на температурата Регулирање на бројот на вртежите Програм за самочистење 18 програми Програми : Памук ,синтетика,чувствителни алишта и свил...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 19.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сервисна дијагностика Заклучување заштита од деца Регулирање на температурата Регулирање на бројот на вртежите Програм за самочистење 18 програми Програми : Памук ,синтетика,чувствителни алишта и свила, волна, kраток програм, предперење Дополнителни програми : Ultrawhite, Perfectblack Ладно перење : Копче, плакнење, омекнување, црпење на вода, цедење, економичен програм 30°C Функции : SENSO care Еко систем за заштеда на детергент Број на вртежи на центрифугата: 1000 rpm Зголемено ниво на вода Интервална Дополнително плавење Предперење Пумпа СТОП Регулација натемпературата со помош на копче Туш систем Дизајн:бела боја Барабан од легура карбон Волумен на барабанот:54 l Врата:34 cm Агол на отварање на вратата:180 ° Систем за контрола на стабилноста (SCS) Приклучок на ладна вода Автоматско регулирање на количеството на вода 3 прегради во просторот за дозирање детергент Заштита од прелевање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи