GORENJE W-7203

16.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА SENSOCARE OPTIDRUM DURAHEAT USELOGIC SCS-КОНТРОЛА НА СТАБИЛНОСТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА SENSOCARE OPTIDRUM DURAHEAT USELOGIC SCS-КОНТРОЛА НА СТАБИЛНОСТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи