GORENJE W 62Y2 S

GORENJE W 62Y2 S

14.550,00 ден.   Спореди

Електронски програматор Сервисна дијагностика Регулирање на температурата со помош на копче Регулирање на вртежите Програм за самочистење 18 програми Програми: Памук, синтетика,чувствителни алишта и с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 14.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски програматор Сервисна дијагностика Регулирање на температурата со помош на копче Регулирање на вртежите Програм за самочистење 18 програми Програми: Памук, синтетика,чувствителни алишта и свила,волна, краток програм, предперење Дополнителни програми : Ultrawhite, Perfektblack Ладно перење : копче, плакнење, омекнување , црпење на вода , цедење ,Економичен програм 30°C Функции : SensoCARE Eко систем за затеда на детергент Број на вртежи на центрифугата:800 rpm Зголемено ниво на вода Интервална Дополнително плавење Предперење Пумпа STOP Регулација на температурата со копче Туш систем Нормално тивко работење Иновативен облик на барабанот Optidrum Колекторски мотор Дизајн:Бело галванизирано куќиште Автоматско регулирање на нивото на водата Барабан од легура карбон Волумен на барабанот:42 l Врата:34 cm Агол на отварање на вратата:180 ° Систем за контрола на стабилноста (SCS) Приклучок на ладна вода Автоматско регулирање на количеството на вода 3 прегради во просторот за дозирање детергент Долготраен греач Заштита од прелевање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи