Gorenje W 62Y2/S

Gorenje W 62Y2/S

14.550,00 ден.   Спореди

Gorenje W 62Y2/S, Senso Care SLIM Машина за перење алишта, Бела боја, 6.5кг, 800 вртежи, Електронски програматор, 18 програми, Регулирање на температурата, Регулација на вртежи, Заштита за деца, Еконо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje W 62Y2/S, Senso Care SLIM Машина за перење алишта, Бела боја, 6.5кг, 800 вртежи, Електронски програматор, 18 програми, Регулирање на температурата, Регулација на вртежи, Заштита за деца, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+++, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 450mm (45cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи