GORENJE VS110W

3.790,00 ден.   Спореди

Апарат за лепење на пластични кеси
Отварање: Мануелно
Компактна големина
Долговремено чување на свежа храна
Повеќе витамини
Електронско управување
10 кеси во прилог...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Апарат за лепење на пластични кеси
Отварање: Мануелно
Компактна големина
Долговремено чување на свежа храна
Повеќе витамини
Електронско управување
10 кеси во прилог
Должина на приклучниот кабел: 300 mm
Кеси од 1 литар: 5
Кеси од 2 литра: 5
Моќност: 110 W max
Вакумирање
Лепење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи