GORENJE VCM1401R

2.890,00 ден.   Спореди


Боја Црвена
Моќ на моторот: 1400 W max
Моќ на моторот: 1400 W max
Моќност
Моќ на моторот: 1400 W max
Моќ на всисување: 260 W max
Максимален подпритисок: 21 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.890,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Боја Црвена
Моќ на моторот: 1400 W max
Моќ на моторот: 1400 W max
Моќност
Моќ на моторот: 1400 W max
Моќ на всисување: 260 W max
Максимален подпритисок: 21 kPa
Систем за филтрирање
Ниво на филтрација: 4
Волумен на вреќичката: 1,5 Литри
Проток на воздух: 35 l/s
Флексибилност
Нормални-вообичаени
Агол на движење на цревото за всисување: 360 °
Должина на приклучен кабел: 5 m
Радиус-Опсег: 14 m
Опрема
Универзална четка + 3 додатни наставки
Цевка за всмукување: Деллива
Рачка за пренесување
Продолжеток за оставање на цевката: ДА
Собирање на намотување
Хартиени вреќи за прашина: 3
Технички карактеристики
Димензии (Ш x В x Д): 32 × 25,4 × 21 cm
Тежина на апаратот: 3,2 кг
Боја
Боја Црвена

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи