GORENJE VCK2321AP-BK

5.850,00 ден.   Спореди


Црна
Нежен старт на моторот SOFT START
1 Хепа филтер
Моќ на моторот: 2300 W max
Моќ на моторот: 2300 W max
1 Хепа филтер
Копче за вклучување
Нежен стар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 5.850,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Црна
Нежен старт на моторот SOFT START
1 Хепа филтер
Моќ на моторот: 2300 W max
Моќ на моторот: 2300 W max
1 Хепа филтер
Копче за вклучување
Нежен старт на моторот SOFT START
Можност за подесување
Копче за вклучување
Нежен старт на моторот SOFT START
Моќност
Моќ на моторот: 2300 W max
Моќ на всисување: 470 W max
Максимален подпритисок: 26,4 kPa
Систем за филтрирање
1 Хепа филтер
Ниво на филтрација: 5
Волумен на вреќичката: 3 Литри
Проток на воздух: 41,9 l/s
Флексибилност
Гумирани тркалца
Агол на движење на цревото за всисување: 360 °
Должина на приклучен кабел: 7 m
Радиус-Опсег: 19 m
Опрема
Универзална четка + 3 додатни наставки
Цевка за всмукување: Телескопско извлекување
Рачка за пренесување
Продолжеток за оставање на цевката: ДА
Должина на телескопската цевка: 94 cm
Материјал на цевката: Алуминиум
Собирање на намотување
Хартиени вреќи за прашина: 3
Платнени вреќи за прашина: 1
Технички карактеристики
Сигурносна заштита против употреба без сад или кеса
Димензии (Ш x В x Д): 45,3 × 24,5 × 29 cm
Тежина на апаратот: 8 кг
Боја
Црна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи