GORENJE VCK1901WF

7.550,00 ден.   Спореди


Боја Црвена
1 Хепа филтер
Моќ на моторот: 1900 W max
Моќ на моторот: 1900 W max
1 Хепа филтер
Копче за вклучување
Можност за подесување
Копче за вклуч...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 7.550,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Боја Црвена
1 Хепа филтер
Моќ на моторот: 1900 W max
Моќ на моторот: 1900 W max
1 Хепа филтер
Копче за вклучување
Можност за подесување
Копче за вклучување
Моќност
Моќ на моторот: 1900 W max
Моќ на всисување: 190 W max
Максимален подпритисок: 23 kPa
Систем за филтрирање
1 Хепа филтер
Ниво на филтрација: 5
Волумен на садот за прашина: 4,5 Литри
Флексибилност
Гумирани тркалца
Должина на приклучен кабел: 6 m
Радиус-Опсег: 16 m
Опрема
Универзална четка + 3 додатни наставки
Цевка за всмукување: Телескопско извлекување
Рачка за пренесување
Продолжеток за оставање на цевката: ДА
Должина на телескопската цевка: 94 cm
Материјал на цевката: Хромирана
Собирање на намотување
Технички карактеристики
Димензии (Ш x В x Д): 43,2 × 32,2 × 27,7 cm
Тежина на апаратот: 7,3 кг
Боја
Боја Црвена

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред една година

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

http://onlinecasinogameslots.com/# lady luck http://onlinecasinogameslots.com/# - 888 casino download caesars free slots


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

credit loans guaranteed approval poor credit loans credit loans guaranteed approval 1000 dollar loan


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

installment loans online installment loans no credit check direct lender installment loans installment loans for bad credit


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

guest test post bbcode html http://temresults2018.com/ simple
Сродни производи


Најпопуларни производи