GORENJE VCK1501OCYIV

3.750,00 ден.   Спореди


1 Хепа филтер
Моќ на моторот: 1500 W
Вид на правосмукалка: За суво чистење
Моќ на моторот: 1500 W
1 Хепа филтер
Моќност
Моќ на моторот: 1500 W
Минималн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.750,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.1 Хепа филтер
Моќ на моторот: 1500 W
Вид на правосмукалка: За суво чистење
Моќ на моторот: 1500 W
1 Хепа филтер
Моќност
Моќ на моторот: 1500 W
Минимална моќност на моторот: 350 - 500 W
Моќ на всисување: 300 W
Максимален подпритисок: 21 кПа
Систем за филтрирање
1 Хепа филтер
Ниво на филтрација: 8
Волумен на садот за прашина: 1,6 Литри
Проток на воздух: 33 l/s
Флексибилност
Нормални-вообичаени
Должина на приклучен кабел: 5 m
Радиус-Опсег: 14 m
Опрема
Универзална четка + 3 додатни наставки
Рачка за пренесување
Материјал на цевката: Во боја на металот
Собирање на намотување
Технички карактеристики
Индикатор за празнење на садот за прашина
Сигурносна заштита против употреба без сад или кеса
Димензии (Ш x В x Д): 33,8 × 23 × 27 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 46 × 26 × 31 cm
Тежина на апаратот: 4,2 кг
Боја
EAN Код: 3838942814839

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи