GORENJE VC1821DPWR

3.490,00 ден.   Спореди


Боја бела
Нежен старт на моторот SOFT START
1 Хепа филтер
Моќ на моторот: 1800 W
Паметна кеса Кога ХИГИЕНСКАТА кеса или контејнерот на ЧИСТАТА КУТИЈА се полни, ќе се зап...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Боја бела
Нежен старт на моторот SOFT START
1 Хепа филтер
Моќ на моторот: 1800 W
Паметна кеса Кога ХИГИЕНСКАТА кеса или контејнерот на ЧИСТАТА КУТИЈА се полни, ќе се запали сигнална сијаличка за да ве предупреди. На тој начин, никогаш нема да имате дилема дали има доволно простор во нив за да можете да ја исчистите следната соба.
Вид на правосмукалка: За суво чистење
Моќ на моторот: 1800 W
1 Хепа филтер
Копче за вклучување
Нежен старт на моторот SOFT START
Можност за подесување
Копче за вклучување
Нежен старт на моторот SOFT START
Моќност
Моќ на моторот: 1800 W
Минимална моќност на моторот: 250 - 400 W
Моќ на всисување: 360 W
Максимален подпритисок: 23 кПа
Систем за филтрирање
1 Хепа филтер
Ниво на филтрација: 6
Волумен на вреќичката: 3,5 Литри
Проток на воздух: 38 l/s
Флексибилност
Гумирани тркалца
Должина на приклучен кабел: 5 m
Радиус-Опсег: 14 m
Опрема
Универзална четка + 3 додатни наставки
Рачка за пренесување
Продолжеток за оставање на цевката: ДА
Должина на телескопската цевка: 80 cm
Материјал на цевката: Метал
Собирање на намотување
Хартиени вреќи за прашина: 3
Платнени вреќи за прашина: 1
Технички карактеристики
Индикатор за полна вреќичка
Димензии (Ш x В x Д): 43 × 23 × 31,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 47 × 29 × 34 cm
Тежина на апаратот: 4,4 кг
Боја
Боја бела
EAN Код: 3838942907821

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи