GORENJE TGR-80 N

6.399,00 ден.   Спореди

БОЈЛЕР
80 Л
КОТЕЛ ОД ЧЕЛИЧНО ЕМАЈЛИРАН ЛИМ
МАГНЕЗИУМСКИ ЗАШТИТНА АНОДА
ИЗБОР НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 75 C
СИГНАЛНО СВЕТЛО ЗА РАБОТАТА НА БОЈЛЕРОТ
2000 W МОЌНОСТ
Стандардна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БОЈЛЕР
80 Л
КОТЕЛ ОД ЧЕЛИЧНО ЕМАЈЛИРАН ЛИМ
МАГНЕЗИУМСКИ ЗАШТИТНА АНОДА
ИЗБОР НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 75 C
СИГНАЛНО СВЕТЛО ЗА РАБОТАТА НА БОЈЛЕРОТ
2000 W МОЌНОСТ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи