GORENJE TG2300MC

3.650,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Матерјал на плочата: Алуминиум
Куќиште: Метално куќиште
Големина на плочите за печење: XXL
Контрола на температурата
Останати функции и кара...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.650,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Матерјал на плочата: Алуминиум
Куќиште: Метално куќиште
Големина на плочите за печење: XXL
Контрола на температурата
Останати функции и карактеристики
Едноставно печење
Температурни нивоа: 3
Еднострани плочи што се вадат
Индикатор за температура
Ладни рачки
Работна позиција: Отворена скара
Рачка за носење
Одводен канал за истекување на маслото
Технички карактеристики
Ширина на зоната за печење: 48 cm
Височина на зоната за печење: 32 cm
Матерјал на плочата: Алуминиум
Боја
Тежина на апаратот: 3,2 кг
Приклучна моќ: 2300 W

Куќиште Метално куќиште
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи