GORENJE TG2300B

3.490,00 ден.   Спореди

Матерјал на плочата: Алуминиум
Одводен канал за истекување на маслото
Рачка за носење
Метално куќиште
Височина на зоната за печење: 32 cm
Ширина на зоната за печење: 48 c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Матерјал на плочата: Алуминиум
Одводен канал за истекување на маслото
Рачка за носење
Метално куќиште
Височина на зоната за печење: 32 cm
Ширина на зоната за печење: 48 cm
Температурни нивоа: 3
Приклучна моќ: 2300 W max
Карактеристики
Еднострани плочи што се вадат
Технички карактеристики
Височина на зоната за печење: 32 cm
Ширина на зоната за печење: 48 cm

Куќиште Метално куќиште
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи