GORENJE TG-80 N

6.099,00 ден.   Спореди

БОЈЛЕР
80 Л
ВЕРТИКАЛНО ПРИЦВРСТУВАЊЕ
КОТЕЛ ОД ЧЕЛИЧНО ЕМАЈЛИРАН ЛИМ
МАГНЕЗИУМСК ЗАШТИТНА АНОДА
ИЗБОР НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 75 C
2000 W МОЌНОСТ
Стандардна гаранција 24 ме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БОЈЛЕР
80 Л
ВЕРТИКАЛНО ПРИЦВРСТУВАЊЕ
КОТЕЛ ОД ЧЕЛИЧНО ЕМАЈЛИРАН ЛИМ
МАГНЕЗИУМСК ЗАШТИТНА АНОДА
ИЗБОР НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 75 C
2000 W МОЌНОСТ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи