GORENJE T900B

2.390,00 ден.   Спореди

Тостер
Приклучна моќ: 870 W max
Карактеристики
Технички карактеристики


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.390,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тостер
Приклучна моќ: 870 W max
Карактеристики
Технички карактеристики

Куќиште Инокс
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи