GORENJE T850BK

1.750,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Функција загревање
Функција за одмрзнување
Тацна за извлекување на трошки
Останати функции и карактеристики
Број на степени на загревање: 7<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.750,00 ден.

пред 7 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.



Посебни карактеристики
Функција загревање
Функција за одмрзнување
Тацна за извлекување на трошки
Останати функции и карактеристики
Број на степени на загревање: 7
Термостат
Копче за исфрлање на лебчето
Автоматско исфрлање
Должина на приклучен кабел: 0,82 m
Технички карактеристики
Приклучна моќ: 850 W
Боја
Боја: Црна
Тежина на апаратот: 1,2 кг
Димензии (Ш x В x Д): 30,7 × 18 × 16,7 cm
Приклучна моќ: 850 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи