GORENJE SM701I

1.190,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Матерјал на плочата: Алуминиум
Сигурносно затварање
Останати функции и карактеристики
Едноставно печење
Сигурносно затварање
Индикатор...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.190,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Матерјал на плочата: Алуминиум
Сигурносно затварање
Останати функции и карактеристики
Едноставно печење
Сигурносно затварање
Индикатор за температура
Ладни рачки
Работна позиција: Затворена положба
Рачка за носење
Технички карактеристики
Ширина на зоната за печење: 20 cm
Височина на зоната за печење: 10 cm
Матерјал на плочата: Алуминиум
Боја
Боја: Крем
Тежина на апаратот: 1,2 кг
Приклучна моќ: 700 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи