GORENJE SIH 2600YC

2.550,00 ден.   Спореди


Пегла на пареа
Посебни карактеристики
Јачина: 2600 W
Индикатор на работа: Индикатор за работа
Автоматско исклучување
Фин врв за прецизно пеглање
Опис на апар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.550,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Пегла на пареа
Посебни карактеристики
Јачина: 2600 W
Индикатор на работа: Индикатор за работа
Автоматско исклучување
Фин врв за прецизно пеглање
Опис на апаратот
Индикатор на работа: Индикатор за работа
Интензивно испуштање на пареа: 30 g/min
Испуштање на пареа одеднаш: 100 g/min
Волумен на резервоарот за вода: 0,35 Литри
Долевање на вода во текот на пеглањето
Систем против собирање на воден каменец
Систем против прокапување
Можност за суво пеглање
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Фин врв за прецизно пеглање
Функција прскање
Функција самочистење
Сигурносен систем
Автоматско исклучување
Боја
Боја: Боја-Жолта
Тежина на апаратот: 1,4 кг
Димензии (Ш x В x Д): 31 × 18,5 × 13 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 32,2 × 16,9 × 15 cm
Приклучна моќ: 2600 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи