GORENJE SIH 1800BT

1.490,00 ден.   Спореди


Индикатор за тврдина на водата Нашите пегли со рамна подлога се карактеризираат со специјален индикатор за тврдина на водата; комбиниран со остатокот од системот, тој овозможува полнење на ваша...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Индикатор за тврдина на водата Нашите пегли со рамна подлога се карактеризираат со специјален индикатор за тврдина на водата; комбиниран со остатокот од системот, тој овозможува полнење на вашата пегла со обична вода од чешма наместо со дестилирана вода. На овој начин се олеснува пеглањето, а пеглата можете да ја користите и кога ќе снемате дестилирана вода.
Пегла на пареа
Посебни карактеристики
Јачина: 1800 W
Индикатор на работа: Индикатор за работа
Опис на апаратот
Индикатор на работа: Индикатор за работа
Интензивно испуштање на пареа: 17 g/min
Испуштање на пареа одеднаш: 40 g/min
Волумен на резервоарот за вода: 0,2 L
Долевање на вода во текот на пеглањето
Систем против собирање на воден каменец
Можност за суво пеглање
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Функција прскање
Боја
Боја: Боја плава
Тежина на апаратот: 0,8 кг
Димензии (Ш x В x Д): 27 × 14 × 10,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 27,2 × 14,2 × 10,7 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи