GORENJE SIC400B 2

2.550,00 ден.   Спореди

Сецко
Својства
Поклопец со дихтунг
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Дополнителна опрема
Сад за мерење
Гумена подлога за пос...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.550,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сецко
Својства
Поклопец со дихтунг
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Дополнителна опрема
Сад за мерење
Гумена подлога за посудата
Технички информации
Моќност на моторот: 400 W
Димензии (Ш x В x Д): 21 × 31 × 17 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 23 × 34 × 19,5 cm
EAN Код: 3838942490149
Бруто тежина на апаратот: 3,1 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка