GORENJE SGT2400V PRO

7.290,00 ден.   Спореди

Генератор на пареа
Посебни карактеристики
Јачина: 2400 W
Индикатор на работа: LCD дисплеј
Автоматско исклучување
Фин врв за прецизно пеглање
Опис на апаратот
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 7.290,00 ден.

пред 7 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Генератор на пареа
Посебни карактеристики
Јачина: 2400 W
Индикатор на работа: LCD дисплеј
Автоматско исклучување
Фин врв за прецизно пеглање
Опис на апаратот
Индикатор на работа: LCD дисплеј
Ергономски дизајн
Подлога на пеглата: Super Ultra Glide површина за пеглање
Индикатор на температура
Индикатор за тврдост на водата
Пеглање со сува пареа
Интензивно испуштање на пареа: 99 g/min
Испуштање на пареа одеднаш: 250 g/min
Волумен на резервоарот за вода: 1,2 Литри
Резервоар за пареа
Долевање на вода во текот на пеглањето
Систем против собирање на воден каменец
Систем против прокапување
Можност за суво пеглање
Гумирана рачка
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Фин врв за прецизно пеглање
Сигурносен систем
Автоматско исклучување
Сигурносен прекинувач
Резервоар за вода
Боја
Боја: Виолетова боја
Тежина на апаратот: 4,1 кг
Димензии (Ш x В x Д): 37 × 31,5 × 24 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 45 × 34 × 26 cm
Приклучна моќ: 2400 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи