GORENJE SC1800R

6.100,00 ден.   Спореди

Притисок на пареата: 5 bar
Чистач на пареа
Притисок на пареата: 5 bar
Опрема
Заштита
Сигурносен систем: Двоен
Технички особини/Димензии
Материјал на резерв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.100,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Притисок на пареата: 5 bar
Чистач на пареа
Притисок на пареата: 5 bar
Опрема
Заштита
Сигурносен систем: Двоен
Технички особини/Димензии
Материјал на резервоарот: Нерѓосувачки челик
Тежина на апаратот: 3,2 кг
Должина на приклучен кабел: 5 m
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 1800 W
Димензии (Ш x В x Д): 49 × 39 × 39 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 60 × 40,5 × 40,5 cm
EAN Код: 3838942549397

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи