GORENJE SBR1000E

6.790,00 ден.   Спореди


Кујнски робот
Кујнски робот
Својства
Кујнски робот
Сигурносен прекинувач
Поклопец со дихтунг
Регулација на брзината
Пулсна функција
Можност за пе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Кујнски робот
Кујнски робот
Својства
Кујнски робот
Сигурносен прекинувач
Поклопец со дихтунг
Регулација на брзината
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Турбо копче
On/Off копче: Оn/Off копче
Гумирани ногарки
Дополнителна опрема
Додаток за мешање на тесто
Простор за намотување на приклучниот кабел
Сад за мерење
Пластичен сад за мешање
Пластичен сад за мешање
Нож за режење дебели парчиња
Плоча за сецкање
Додаток за рендање
Нож за ситно сецкање
Лажичка за мешање
Додаток за мелење кафе
Технички информации
Моќност на моторот: 1100 W
Капацитет на садот за сецкање: 1,5 Литри
Димензии (Ш x В x Д): 26,5 × 29 × 43 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 62 × 26,8 × 41,5 cm
EAN Код: 3838942823688
Бруто тежина на апаратот: 7,7 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи