GORENJE SBR1000B 1

9.990,00 ден.   Спореди


Кујнски робот
Стаклена посуда (можност за употреба во микробранова печка)
Својства
Стаклена посуда (можност за употреба во микробранова печка)
Сигурносен прекинувач
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Кујнски робот
Стаклена посуда (можност за употреба во микробранова печка)
Својства
Стаклена посуда (можност за употреба во микробранова печка)
Сигурносен прекинувач
Поклопец со дихтунг
Супер тивко работење
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Гумирани ногарки
Дополнителна опрема
Додаток за мешање
Место за чување на додатоците
Покретен дел - Easy access
Стаклена посуда (можност за користење во микробранова печка)
Простор за намотување на приклучниот кабел
Сад за мерење
Технички информации
Моќност на моторот: 1000 W
Капацитет на садот за сецкање: 1,75 Литри
Димензии (Ш x В x Д): 34 × 24 × 31,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 46 × 33,8 × 38,5 cm
EAN Код: 3838942490170
Бруто тежина на апаратот: 8,6 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи