GORENJE SBR-1000 E

6.799,00 ден.   Спореди

КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 1000W САД ЗА МЕШАЊЕ 1.75Л ТУРБО КОПЧЕ САД ЗА МЕШАЊЕ САД ЗА МЕРЕЊЕ ГУМЕНИ НОГАРКИ Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 1000W САД ЗА МЕШАЊЕ 1.75Л ТУРБО КОПЧЕ САД ЗА МЕШАЊЕ САД ЗА МЕРЕЊЕ ГУМЕНИ НОГАРКИ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи