GORENJE SB750EAS

5.350,00 ден.   Спореди


Мултипрактико
Својства
Сигурносен прекинувач
Поклопец со дихтунг
Гумирани ногарки
Дополнителна опрема
Два додатоци за мешање
Додаток за фино сецкање<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 5.350,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Мултипрактико
Својства
Сигурносен прекинувач
Поклопец со дихтунг
Гумирани ногарки
Дополнителна опрема
Два додатоци за мешање
Додаток за фино сецкање
Додаток за сецкање
Додаток за фино сецкање
Носач со додаток за сецкање чипс од компири
Додаток за мешање тесто
Дупли нож од нерѓосувачки челик
Место за чување на додатоците
Технички информации
Моќност на моторот: 750 W max
Димензии (Ш x В x Д): 38 × 42 × 22 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 39 × 47,5 × 28,5 cm
EAN Код: 3838942227752
Бруто тежина на апаратот: 5,9 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи