GORENJE SB500W

3.690,00 ден.   Спореди

Кујнски робот
Својства
Поклопец со дихтунг
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
On/Off копче: Оn/Off копче
Гумирани ногарки
Доп...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 3.690,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кујнски робот
Својства
Поклопец со дихтунг
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
On/Off копче: Оn/Off копче
Гумирани ногарки
Дополнителна опрема
Место за чување на додатоците
Простор за намотување на приклучниот кабел
Сад за мерење
Пластичен сад за мешање
Пластичен сад за мешање
Плоча за сецкање
Додаток за рендање
Нож за ситно сецкање
Технички информации
Моќност на моторот: 500 W
Капацитет на садот за сецкање: 1 Литри
Димензии (Ш x В x Д): 16,5 × 38 × 26,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 54,5 × 19 × 24 cm
EAN Код: 3838942824104
Бруто тежина на апаратот: 4,1 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи