GORENJE SB1000B 2

5.990,00 ден.   Спореди


Кујнски робот
Кујнски робот
Својства
Кујнски робот
Сигурносен прекинувач
Поклопец со дихтунг
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Кујнски робот
Кујнски робот
Својства
Кујнски робот
Сигурносен прекинувач
Поклопец со дихтунг
Пулсна функција
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Гумирани ногарки
Дополнителна опрема
Додаток за мешање
Место за чување на додатоците
Простор за намотување на приклучниот кабел
Сад за мерење
Технички информации
Моќност на моторот: 1000 W
Капацитет на садот за сецкање: 2 Литри
Димензии (Ш x В x Д): 27 × 35 × 21 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 47,5 × 39 × 29 cm
EAN Код: 3838942490163
Бруто тежина на апаратот: 6 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи