GORENJE S400W

1.750,00 ден.   Спореди


Останати функции и карактеристики
Пластичен сад за сецкање
Поклопец со дихтунг
Технички карактеристики
Моќност на моторот: 400 W
Капацитет на садот за сецкање: 0,5...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.750,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Останати функции и карактеристики
Пластичен сад за сецкање
Поклопец со дихтунг
Технички карактеристики
Моќност на моторот: 400 W
Капацитет на садот за сецкање: 0,5 Литри
Боја
Боја: Боја бела
Тежина на апаратот: 1,3 кг
Димензии (Ш x В x Д): 19,4 × 21,8 × 15 cm
Приклучна моќ: 400 W
EAN Код: 3838942741043

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка