GORENJE S400PB

1.699,00 ден.   Спореди


Сецко
Својства Поклопец со дихтунг Дополнителна опрема Додаток за сецкање Дупли нож од нерѓосувачки челик Технички информации Моќност на моторот: 400 W max Димензии (Ш x В x Д): 18 × 16 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Сецко
Својства Поклопец со дихтунг Дополнителна опрема Додаток за сецкање Дупли нож од нерѓосувачки челик Технички информации Моќност на моторот: 400 W max Димензии (Ш x В x Д): 18 × 16 × 21 cm Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 18,5 × 24 × 18 cm EAN Код: 3838942606526 Бруто тежина на апаратот: 1,8 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка