GORENJE S300W

1.690,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Стаклен сад
Гумирани ногарки
Останати функции и карактеристики
Гумирани ногарки
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Ст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.690,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Стаклен сад
Гумирани ногарки
Останати функции и карактеристики
Гумирани ногарки
Можност за перење на додатоците во машина за садови
Стаклен сад
Сад за мерење
Технички карактеристики
Моќност на моторот: 300 W
Капацитет на садот за сецкање: 1 Литри
Боја
Боја: Боја бела
Тежина на апаратот: 1,6 кг
Димензии (Ш x В x Д): 17,5 × 20,5 × 17,5 cm
Приклучна моќ: 300 W
EAN Код: 3838942824111

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка