GORENJE RK60359OW

40.990,00 ден.   Спореди

Gorenje Retro Collection
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Боја на внатрешноста: Проѕирна
Функции/Управување
Механичко управување
Автоматско одмр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 40.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Retro Collection
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Боја на внатрешноста: Проѕирна
Функции/Управување
Механичко управување
Автоматско одмрзнување - фрижидер
Брзо ладење
1 компресор
Шарка на вратата: Самозатварање
Разладувачка течност: R600A
Прилагодливи ногарки
Уредност/Прегледност
Декоративен покрив
Ладилник
LED осветлување
4 стаклени полици
Метален држач за шишиња
Голем сад за зеленчук и овошје
Флексибилен сад за јајца (12×)
1 полица за путер и сирење
Дводелна полица за шишиња
Замрзнувач
Пластична(и) фиока(и) за чување на замрзната храна: 2
Дводелна полица за шишиња
1 фиока за брзо замрзнување
1 сад за лед
Заштеда/Безбедност
Отварање на врата: Десно отворање на вратата
Димензии/Дизајн
Енергетска класа: A++
Потрошувачка на енергија kWh/год.: 229 kWh
Нето капацитет: 229 Литри
Нето капацитет: 92 Литри
Бруто капацитет: 342 Литри
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Климатска класа (од +10⁰C до +32⁰C)
Климатска класа (0д +18⁰C до +38⁰C )
Климатска класа - тропска
Бучност: 41 dB(A)
Тип на апаратот: Самостоен
Приклучна моќ(V): 220-230 V
Издржливост при прекин на електрична енергија: 21 h
Капацитет на замрзнување: 4 kg / 24h
Тежина на апаратот: 77 кг
Бруто тежина на апаратот: 80 кг
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 188,4 × 64 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 194 × 72,5 cm
Приклучна моќ: 120 W
Осигурувач: 10 amp
EAN Код: 3838942895906

Боја на апаратот Бела
Енергетска класа A++
Бучност 41 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Боја на внатрешноста Проѕирна
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи