GORENJE RK-61FSY2W

23.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 228Л КАПАЦИТЕТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 96Л AIRPOWER IONAIR ЈОНИЗАТОР НА ВОЗДУХОТ PULLOUT ЛЕСНО ВАДЕЊЕ НА ПОЛИЦИТЕ FRESHZONE CRISPZONE FROSTLESS ТЕ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 228Л КАПАЦИТЕТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 96Л AIRPOWER IONAIR ЈОНИЗАТОР НА ВОЗДУХОТ PULLOUT ЛЕСНО ВАДЕЊЕ НА ПОЛИЦИТЕ FRESHZONE CRISPZONE FROSTLESS ТЕХНОЛОГИЈА НА ЛАДЕЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/64 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи