GORENJE RK-6191AX

22.749,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊЕ 225Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 96Л XXL SPACEBOX LED ОСВЕТЛУВАЊЕ 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ФРЕОН R600A АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ FROSTLESS-ПОМАЛКУ ЛЕД...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 22.749,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊЕ 225Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 96Л XXL SPACEBOX LED ОСВЕТЛУВАЊЕ 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ФРЕОН R600A АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ FROSTLESS-ПОМАЛКУ ЛЕД ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ CRISPZONE-HUMIDITYCONTROL ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/64 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи