GORENJE RK-6191AW

20.749,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 225Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 96Л НИВО НА ШУМ 40 DB(A) XXL SPACEBOX CRISPZONE-HUMIDITYCONTROL LED ОСВЕТЛУВАЊЕ FROSTLESS ФРЕОН R600A ДИМЕН...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 20.749,00 ден.

пред 7 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 225Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 96Л НИВО НА ШУМ 40 DB(A) XXL SPACEBOX CRISPZONE-HUMIDITYCONTROL LED ОСВЕТЛУВАЊЕ FROSTLESS ФРЕОН R600A ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/64 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи