Gorenje RK 61811 W

17.590,00 ден.   Спореди

Висина - 180cm; Ширина - 60cm; Должина - 64cm; Волумен - 264 l


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висина - 180cm; Ширина - 60cm; Должина - 64cm; Волумен - 264 l

Боја на апаратот Бела
Енергетска класа A+
Бучност 40 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Полици на врата 3
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи