GORENJE RF-6275W

16.399,00 ден.   Спореди

ЛАДИЛНИК СО КОМОРА КАПАЦИТЕТ 258 Л ОДРЖУВАЊЕ 190 Л ЗАМРЗНУВАЧ 68 Л АВТОМАТКО ОДМРЗНУВАЊЕ ПОТРОШУВАЧКА 1.1КВТ/24Ч КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 3.5КГ/24Ч В/Ш/Д 144/60/60 Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛАДИЛНИК СО КОМОРА КАПАЦИТЕТ 258 Л ОДРЖУВАЊЕ 190 Л ЗАМРЗНУВАЧ 68 Л АВТОМАТКО ОДМРЗНУВАЊЕ ПОТРОШУВАЧКА 1.1КВТ/24Ч КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 3.5КГ/24Ч В/Ш/Д 144/60/60 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи