GORENJE RBI4121AW

18.850,00 ден.   Спореди

Ладилник
Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
Автоматско одмрзн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 18.850,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ладилник
Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
Автоматско одмрзнување - фрижидер
1 компресор
Климатска класа (0д +18⁰C до +38⁰C )
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Со лизгач
4 фиксни ногарки
Уредност/Прегледност
Без декоративен поклопец
Ладилник
Осветлена внатрешност
1 стаклена полица
2 стаклени полици на извлекување
1 деллива стаклена полица на извлекување
Голем сад за зеленчук и овошје
Полици на врата: 4 полици на врата
Полици за шишиња со заштитник
Флексибилен сад за јајца (12×)
Замрзнувач
1 сад за лед
Заштеда/Безбедност
Лево/десно отварање на врата
Димензии/Дизајн
Енергетска класа: A+
Потрошувачка на енергија кВч/година: 232 kWh
Приклучна моќ(V): 220-230 V
Издржливост при прекин на електрична енергија: 12 h
EAN Код: 3838942713484
Бруто капацитет: 203 Литри
Нето капацитет: 183 Литри
Нето капацитет: 17 Литри
Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
Тежина на апаратот: 46 кг
Бруто тежина на апаратот: 48 кг
Бучност: 41 dB(A)
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 56-57 × 122,5-123 × 56 cm
Димензии (Ш x В x Д): 54 × 122,5 × 54,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 58,5 × 128,5 × 65 cm
Тип на апаратот: вграден интегриран
Вградна шема:

Боја на апаратот Бела
Енергетска класа A+
Бучност 41 dB(A)
Тип на апаратот Вграден интегриран
Полици на врата 4
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи