GORENJE RBI4061AW

11.850,00 ден.   Спореди

Ладилник
Категорија на разладувачки апарат: Фрижидер со простор за правење лед - 0 ѕвезди
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
Рачно о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 11.850,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ладилник
Категорија на разладувачки апарат: Фрижидер со простор за правење лед - 0 ѕвезди
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
Рачно одмрзнување
1 компресор
Климатска класа (0д +18⁰C до +38⁰C )
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Со лизгач
4 фиксни ногарки
Уредност/Прегледност
Без декоративен поклопец
Ладилник
1 стаклена полица
Полици на врата: 3 полици на врата
Полици за шишиња со заштитник
Флексибилен сад за јајца (6×)
Заштеда/Безбедност
Лево/десно отварање на врата
Димензии/Дизајн
Енергетска класа: A+
Потрошувачка на енергија кВч/година: 120 kWh
Приклучна моќ(V): 220-230 V
EAN Код: 3838942788970
Бруто капацитет: 90 Литри
Нето капацитет: 88 Литри
Тежина на апаратот: 24 кг
Бруто тежина на апаратот: 25,5 кг
Бучност: 38 dB(A)
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 56-57 × 57,5-58 × 55 cm
Димензии (Ш x В x Д): 54 × 57,5 × 54,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 58,5 × 63,5 × 65 cm
Тип на апаратот: вграден интегриран
Вградна шема:

Боја на апаратот Бела
Енергетска класа A+
Бучност 38 dB(A)
Тип на апаратот Вграден интегриран
Полици на врата 3
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи