GORENJE RB60299OO

31.890,00 ден.   Спореди

Ладилник
Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора
Боја на апаратот: Портокалова
Врата: Метална рачка на врата
Боја на внатрешноста: Проѕирна
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 31.890,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ладилник
Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора
Боја на апаратот: Портокалова
Врата: Метална рачка на врата
Боја на внатрешноста: Проѕирна
Функции/Управување
Автоматско одмрзнување - фрижидер
Брзо ладење
1 компресор
Климатска класа (0д +18⁰C до +38⁰C )
Климатска класа (од +10⁰C до +32⁰C)
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Климатска класа - тропска
Прилагодливи ногарки
2 фиксни и 2 подесиви ногарки
Уредност/Прегледност
Декоративен покрив
Ладилник
Осветлена внатрешност
4 стаклени полици
1 метален држач за шишиња
Голем сад за зеленчук и овошје
Полици на врата: 2 полици на врата
1 полица за путер и сирење
Полици за шишиња со заштитник
Флексибилен сад за јајца (12×)
Дводелна полица за шишиња
Замрзнувач
1 врата
1 сад за лед
Заштеда/Безбедност
Десно отварање на вратата
Димензии/Дизајн
Енергетска класа: A++
Потрошувачка на енергија кВч/година: 196 kWh
Приклучна моќ(V): 220-230 V
Издржливост при прекин на електрична енергија: 18 h
EAN Код: 3838942705366
Бруто капацитет: 288 Литри
Нето капацитет: 255 Литри
Нето капацитет: 26 Литри
Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
Тежина на апаратот: 52 кг
Бруто тежина на апаратот: 59,5 кг
Бучност: 42 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 154 × 64 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 66 × 161 × 74 cm
Тип на апаратот: Самостоен

Енергетска класа A++
Бучност 42 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Боја на внатрешноста Проѕирна
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи