GORENJE RB4130AW

16.950,00 ден.   Спореди

Ладилник
Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
Автоматско одмрзн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 16.950,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ладилник
Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
Автоматско одмрзнување - фрижидер
Брзо замрзнување
1 компресор
Климатска класа (0д +18⁰C до +38⁰C )
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Прилагодливи ногарки
2 фиксни и 2 подесиви ногарки
Уредност/Прегледност
Декоративен покрив
Ладилник
Осветлена внатрешност
4 стаклени полици
1 метален држач за шишиња
Голем сад за зеленчук и овошје
Полици на врата: 4 полици на врата
1 полица за путер и сирење
Полица за шишиња на самата врата
2 сада за јајца (6×)
Замрзнувач
1 врата
1 сад за лед
Заштеда/Безбедност
Лево/десно отварање на врата
Димензии/Дизајн
Енергетска класа: А
Потрошувачка на енергија кВч/година: 270 kWh
Приклучна моќ(V): 220-230 V
Издржливост при прекин на електрична енергија: 12 h
EAN Код: 3838942804427
Бруто капацитет: 205 Литри
Нето капацитет: 185 Литри
Нето капацитет: 17 Литри
Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
Тежина на апаратот: 44 кг
Бруто тежина на апаратот: 46 кг
Бучност: 41 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 54 × 125,5 × 60 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 58,5 × 131,5 × 65 cm
Тип на апаратот: Самостоен

Боја на апаратот Бела
Бучност 41 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Полици на врата 4
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи