GORENJE R6191FW

21.520,00 ден.   Спореди

Essential линија
Категорија на разладувачки апарат: Фрижидер
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
IonAir: Воздушен јонизатор во фрижиде...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 21.520,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Essential линија
Категорија на разладувачки апарат: Фрижидер
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
IonAir: Воздушен јонизатор во фрижидерот
DynamiCooling ладење
Механичко управување
Автоматско одмрзнување - фрижидер
Брзо ладење
1 компресор
Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 cm
Разладувачка течност: R600A
Прилагодливи ногарки
Уредност/Прегледност
Ладилник
LED осветлување на кровот
Метален држач за шишиња
FreshZone
Сад за јајца/лед: 1 x 7
SimpleSlide полици на вратата подесиви по висина: 3
Заштеда/Безбедност
Отварање на врата: Лево/десно отворање на врата
Димензии/Дизајн
Енергетска класа: A+
Потрошувачка на енергија kWh/год.: 145 kWh
Нето капацитет: 368 Литри
Бруто капацитет: 370 Литри
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Климатска класа (од +10⁰C до +32⁰C)
Климатска класа (0д +18⁰C до +38⁰C )
Климатска класа - тропска
Бучност: 38 dB(A)
Тип на апаратот: Самостоен
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Тежина на апаратот: 75 кг
Бруто тежина на апаратот: 77,5 кг
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 185 × 64 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 191 × 75 cm
Приклучна моќ: 60 W
Осигурувач: 10 amp
EAN Код: 3838942999857

Боја на апаратот Бела
Енергетска класа A+
Бучност 38 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи