GORENJE OT180GB 1

1.750,00 ден.   Спореди

Максимална тежина: 180 кг
Лесно чистење
Калено стакло
Ultra Slim дизајн
Ultra Slim дизајн
Калено стакло
Лесно чистење
Карактристики
Сензорска технологиј...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.750,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Максимална тежина: 180 кг
Лесно чистење
Калено стакло
Ultra Slim дизајн
Ultra Slim дизајн
Калено стакло
Лесно чистење
Карактристики
Сензорска технологија
Ultra Slim дизајн
Калено стакло
Опрема
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Автоматско исклучување
Гумирани ногарки
Батерии: 1XCR2032
Технички карактеристики
Максимална тежина: 180 кг
Мерна единица: KG
Димензии (Ш x В x Д): 31,5 × 1,8 × 30 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 35,6 × 3,4 × 36,2 cm
Боја
EAN Код: 3838942462153

Куќиште Стакло
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи