GORENJE NRK61JSY2W

26.990,00 ден.   Спореди

Simplicity 2
Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
IonAir: Воздуш...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Simplicity 2
Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора
Боја на апаратот: Бела
Врата: Метална рачка на врата
Функции/Управување
IonAir: Воздушен јонизатор во фрижидерот
AdaptCool: Интелигентен систем на прилагодување
MultiFlow 360 °C: Мулти 3D распрскување на воздухот
Електронско управување
NoFrost Plus
FastFreeze: Брзо замрзнување
1 компресор
Регулација на температура
Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 cm
Разладувачка течност: R600A
Прилагодливи ногарки
Уредност/Прегледност
Ладилник
LED трака на кровот
4 стаклени полици
BottleMat држач за шишиња
FreshZone
CrispZone голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
Сад за јајца/лед: 1 x 7
SimpleSlide полици на вратата подесиви по висина: 2
MultiBox сад за путер и сирење
Полици за шишиња со заштитник
Замрзнувач
XXL SpaceBox фиока
3 фиоки
Заштеда/Безбедност
Отварање на врата: Лево/десно отварање на врата
Димензии/Дизајн
Енергетска класа: A+
Потрошувачка на енергија kWh/год.: 313 kWh
Нето капацитет: 221 Литри
Нето капацитет: 85 Литри
Бруто капацитет: 329 Литри
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Климатска класа (од +10⁰C до +32⁰C)
Климатска класа (0д +18⁰C до +38⁰C )
Климатска класа - тропска
Бучност: 42 dB(A)
Тип на апаратот: Самостоен
Приклучна моќ(V): 220-230 V
Издржливост при прекин на електрична енергија: 18 h
Капацитет на замрзнување: 5 kg / 24h
Тежина на апаратот: 75 кг
Бруто тежина на апаратот: 77,5 кг
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 185 × 64 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 191 × 75 cm
EAN Код: 3838942936036

Боја на апаратот Бела
Енергетска класа A+
Бучност 42 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи