GORENJE NRK-6191 MX

29.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 222 КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 5 ЕЛЕКТРОНСКА КОМАНДА БУЧАВОСТ 42 DB КАПАЦИТЕТ НА МРЗНЕЊЕ 5 KG/24H 3 ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧ БОЈА INOX ДИМЕНЗИИ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 29.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 222 КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 5 ЕЛЕКТРОНСКА КОМАНДА БУЧАВОСТ 42 DB КАПАЦИТЕТ НА МРЗНЕЊЕ 5 KG/24H 3 ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧ БОЈА INOX ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 185/60/60 SM Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи